TV programma

Ax MenUnlucky Charm

In the Bayou, Shelby goes on a treasure-hunting mission, and ends up in a race against Belinda. On the river, S&S continues to struggle, while the Dreadknots' lucky charm gets destroyed.

03:00 - 04:00  

American PickersDeuce Digging

The guys hit the alleys of small town Illinois where Mike bids on the rusty frame of the most famous hotrod of all time.

04:00 - 05:00

Ice Road TruckersIcy Grave

In the thick of winter, truckers in giant eighteen-wheelers carry vital equipment and supplies to miners hundreds of miles away.

05:00 - 06:00

Swamp PeopleBeasts or Bust

Swampers are forced to hunt problematic areas to bring in high-dollar gators. One team risk their lives hunting in an electrical storm to land some monsters, while a second team must fight through a clogged canal to fill tags.

06:00 - 07:00

Kanāla HISTORY oficiālā mājaslapa

HISTORY® ir informatīvs izklaides kanāls, kura daudzie varoņi jūs iepazīstina ar stāstiem par pagātni un tagadni, kurā nav nekādu robežu, toties ir bezgala daudz faktu.

HISTORY atklāj patiesus stāstus no visas pasaules, sākot ar Luiziānas purviem un beidzot ar Lasvegasas spožajām gaismām. Šo stāstu varoņi dzīvo pēc saviem likumiem, pat ja runa ir par cīņu ar dabu uz dzīvību un nāvi vai peļņas gūšanu no krāmiem. HISTORY sniedz patiešām izklaidējošu un aizraujošu ieskatu šajos pārsteidzošajos stāstos.

HISTORY piedāvā tādus šovus kā “Grāb tik ciet!”, “Lombarda zvaigznes”, “Ekstrēmie tālbraucēji”, “Pīļu mednieki” un “Uzķīlē vāģi!”.

A+E Networks
HISTORY pieder A+E Networks®  kas pārstāv tādus augstvērtīgus, modernus un informatīvus kanālus kā HISTORY®, HISTORY® HD, Lifetime®, Crime + Investigation®, Crime + Investigation® HD un H2®. A+E Networks uzsāka darbību 1995. gada novembrī un šobrīd piedāvā 77 kanālus Lielbritānijā, Skandināvijā, Beniluksa valstīs, Centrāleiropā un Austrumeiropā, Subsahāras Āfrikā un Tuvajos un Vidējos Austrumos, un ir pieejama vairāk nekā 60 miljonos mājsaimniecību 15 valodās.

Kā skatītiesTV programma

Sekojiet mums