TV programma

Звезды ломбардаТихие звезды и авто бунтаря

В ломбард привозят «бьюик» 1940 года выпуска, когда-то принадлежавший Фиделю Кастро. Во всяком случае, так утверждает его владелец.

16:30 - 17:00  

Звезды ломбардаО пожаре звоните Чаму

В ломбард приносят воздушный насос от старинного костюма пожарного. Насос неисправен, но он, безусловно, имеет историческую ценность.

17:00 - 17:30

Звезды ломбардаГроб из металла

В ломбард приносят металлический гроб, сделанный в XIX веке известным мастером. Захотят ли «Звезды ломбарда» его купить?

17:30 - 18:00

Звезды ломбардаАвтограф для Чама

В ломбард приносят старинный самогонный аппарат - самое время поднять бокалы! Кори и Чамли восхищаются коллекцией автографов на открытках с портретами знаменитостей 1940-50-х годов.

18:00 - 18:30

Kanāla HISTORY oficiālā mājaslapa

HISTORY® ir informatīvs izklaides kanāls, kura daudzie varoņi jūs iepazīstina ar stāstiem par pagātni un tagadni, kurā nav nekādu robežu, toties ir bezgala daudz faktu.

HISTORY atklāj patiesus stāstus no visas pasaules, sākot ar Luiziānas purviem un beidzot ar Lasvegasas spožajām gaismām. Šo stāstu varoņi dzīvo pēc saviem likumiem, pat ja runa ir par cīņu ar dabu uz dzīvību un nāvi vai peļņas gūšanu no krāmiem. HISTORY sniedz patiešām izklaidējošu un aizraujošu ieskatu šajos pārsteidzošajos stāstos.

HISTORY piedāvā tādus šovus kā “Grāb tik ciet!”, “Lombarda zvaigznes”, “Ekstrēmie tālbraucēji”, “Pīļu mednieki” un “Uzķīlē vāģi!”.

A+E Networks
HISTORY pieder A+E Networks®  kas pārstāv tādus augstvērtīgus, modernus un informatīvus kanālus kā HISTORY®, HISTORY® HD, Lifetime®, Crime + Investigation®, Crime + Investigation® HD un H2®. A+E Networks uzsāka darbību 1995. gada novembrī un šobrīd piedāvā 77 kanālus Lielbritānijā, Skandināvijā, Beniluksa valstīs, Centrāleiropā un Austrumeiropā, Subsahāras Āfrikā un Tuvajos un Vidējos Austrumos, un ir pieejama vairāk nekā 60 miljonos mājsaimniecību 15 valodās.

Kā skatītiesTV programma

Sekojiet mums